o nas

onas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1993 roku. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją i montażem  kominków a od 1998 roku realizujemy usługi z zakresu kamieniarstwa. Ze względu na duże zapotrzebowanie systematycznie rozszerzamy zakres naszych usług , dlatego oprócz kominków, schodów, oraz blatów kuchennych z kamienia, w naszej bogatej ofercie znajdą Państwo również posadzki, parapety, elementy małej architektury i inne wyroby kamieniarskie.

Nasze usługi tworzymy w bliskiej relacji z klientami i projektantami począwszy od koncepcji, przez konstrukcje, aż do uzyskania pożądanego rezultatu i wykończenia.
Dysponujemy własnym profesjonalnym sprzętem do cięcia i obróbki kamienia, dzięki czemu możemy zaoferować krótkie terminy realizacji zlecenia oraz konkurencyjne ceny.

Naszą szeroką ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, którym oferujemy fachową obsługę i pomoc jak i do architektów, którzy znajdą u nas inspirację do swoich projektów.

Lata doświadczeń pozwoliły nabrać przekonania, że zadowolenie naszych klientów jest najważniejsze. Dzięki trzymaniu się tej maksymy nasi klienci rekomendują nas innym, przez co, aż 80% nowych zamówień jest „z polecenia”.

 

zakład produkcyjny i ekspozycja: Kotarwice 48a

(3 km od Radomia w kierunku Wierzbicy)

tel. 48 3857221

kom. 603 247 534